سياست حفظ اطلاعات و محرمانگي اطلاعات کاربران در آذر هاست
آذر هاست معتقد است اصول حفظ حريم شخصي و اطلاعات کاربران بسيار مهم و حساس است. در اين سند اصول محرمانگي اطلاعات آذر هاست و نيز راهکارهاي آذر هاست براي حفظ حريم شخصي و اطلاعات کاربران سايت آذر هاست توضيح داده شده است.
محتويات اين سند
اين سند شامل توضيحي درباره اطلاعات خصوصي اي است که آذر هاست از کاربران سايت جمع آوري مي کند و نيز نحوه استفاده آذر هاست از اين اطلاعات. اين اطلاعات شامل مواردي است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها مي توان کاربران آذر هاست را به صورت منحصر به فرد شناسايي نمود. براي نمونه مي توان به نام، نشاني، نشاني الکترونيک (ايميل)، شماره تلفن و ساير اطلاعاتي که به صورت عادي در دسترس عموم مردم نيست اشاره نمود. اين سند به مواردي که در اختيار آذر هاست نيست و آذر هاست هيچ کنترلي بر آن ها ندارد نمي پردازد. شرکت هاي مشتري خدمات آذر هاست و افراد ثالثي که در استخدام آذر هاست نيستند و همچنين اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله اين موارد هستند.
اطلاعات جمع آوري شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام و ارسال فرمهاي سفارش و پشتيباني در سايت آذر هاست اطلاعات خصوصي خود از قبيل نام، نشاني، نشاني الکترونيک و … را در اختيار آذر هاست قرار مي دهيد. پس از ورود به سايت آذر هاست شما يک کاربر ناشناخته نيستيد و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات آذر هاست نگهداري مي گردد. اين اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرويسهاي مورد استفاده، اطلاعات فردي و مانند آن بوده ولي محدود به اين موارد نيست. آذر هاست کليه تراکنش هاي شما از جمله تراکنش هاي مالي را جمع آوري و نگهداري مي کند. آذر هاست به صورت خودکار پس از ورود شما به سايت آذر هاست اطلاعاتي از قبيل IP شما، اطلاعات کوکي هاي آذر هاست و صفحاتي که مشاهده مي کنيد را جمع آوري و نگهداري مي کند. آذر هاست از اين اطلاعات در راستاي بعضي از مقاصد از قبيل ارتقاء خدمات آذر هاست، تهيه محتواي مناسب، برنامه هاي تبليغاتي و مانند آن استفاده مي کند. آذر هاست اطلاعات شما را اجاره نمي دهد، نمي فروشد و به اشتراک نمي گذارد به جز در موارد زير: در صورت ادغام آذر هاست در يک شرکت ديگر. در اين حالت قبل از به اشتراک گذاري اطلاعات شما، اين موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات آذر هاست يا خروج کامل پرسيده مي شود. در صورت تخطي شما از قوانين شرايط و ضوابط سرويسها ، و در صورت وجود شاکي خصوصي نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختيار مراجع قانوني قرار مي گيرد. در صورتي که مراجع قضايي اطلاعات شما را –به هر دليلي- از آذر هاست بخواهند اين اطلاعات در اختيار ايشان قرار مي گيرد. آذر هاست ممکن است بر روي کامپيوتر شما کوکي ذخيره کرده و در مراجعات بعدي شما به سايت آذر هاست از آن استفاده کند.
ويرايش و تغيير اطلاعات شخصي
شما مي توانيد اطلاعات ثبت شده خود را در سايت آذر هاست تغيير دهيد. اين اطلاعات شامل کليه اطلاعاتي است که در هنگام عضويت در آذر هاست آن ها را در سايت آذر هاست وارد نموده ايد؛ مگر آنها که از لحاظ شناسايي هويت براي کارکرد آذر هاست ملاک امنيت حساب کاربري داشته باشد مثل ايميل و نام خانوادگي و… شما مي توانيد به طور کامل از آذر هاست و کليه خدمات آن خارج شويد. در اين حالت برخي از اطلاعات شما از آذر هاست حذف شده و تعدادي ديگر از آن ها حداقل به مدت يک سال بايگاني مي شوند. اين اطلاعات شامل نام، نام خانوادگي، نشاني الکترونيک، شماره تلفن همراه، پيام هاي ارسالي و مانند آن بوده ولي محدود به موارد فوق نيست.
محدوديت دسترسي به اطلاعات
آذر هاست دسترسي کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمنداني که مستقيماً بايد براي ارايه خدمات آذر هاست يا انجام وظايف خود در اين راستا با شما در تماس باشند به اين اطلاعات دسترسي دارند. آذر هاست جهت حفظ امنيت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پايگاه هاي داده خود ذخيره کند به نوعي که در صورت دسترسي ناخواسته و غير مجاز به آن ها، اين اطلاعات قابل استفاده توسط ديگران نباشد؛ اگر چه نميتوانيم هيچ تضميني در اين رابطه به شما بدهيم. اميدواريم كه بتوانيم به شما اين تضمين را بدهيم كه از اطلاعات شخصي تان تحت بالاترين استانداردهاي امنيتي استفاده خواهد شد. آذر هاست تلاش خواهد كرد كه تمامي راه هاي معقول را طي كند تا امنيت هر نوع اطلاعاتي را كه از شما در اختيار دارد،‌ حفظ كند. همچنين اطلاعات شخصي شما در شبكه هاي امني ذخيره مي شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوري فوق و ادوات امنيتي، نمي توان ايمني هيچ مخابره داده اي از طريق اينترنت را به صورت %100 تضمين كرد. بنابراين ما نمي توانيم اين اطمينان را به صورت قطعي بدهيم كه اطلاعاتي كه براي ما مي فرستيد،‌ در حين ارسال (مخابره) در هر شرايطي در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمي توانيم مسئوليت اتفاقات ناشي از دسترسي غير قانوني به اطلاعات شخصي شما را قبول كنيم. (همانند دسترسي ISP ها به اطلاعات ارسالي از رايانه شما) آذر هاست مسئوليت عواقب ناشي از دستيابي غير قانوني شخص يا گروه ثالثي به اطلاعات شخصي شما را نيز نخواهد پذيرفت.
سايت هاي لينک شده اين سايت ممكن است با وب سايت هاي ديگر (“سايت هاي لينك”) پيوند داشته باشد. سايت هاي لينك شده تحت نظارت آذر هاست نيستند و آذر هاست در مورد آنها مسئوليتي ندارد. شما بايد توجه داشته باشيد كه اطلاعات شخصي كه براي سايت هاي لينك مي فرستيد،‌ تحت نظارت خط مشي حريم خصوصي آذر هاست نخواهد بود و ما جداً توصيه مي كنيم كه نسبت به سيستم حفظ حريم خصوصي و سياست هاي امنيتي آنها اطلاع حاصل كنيد
.
تغييرات در اين سياست ها آذر هاست حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين سياست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و يا از سايت آذر هاست خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .
پرسش ها و پيشنهادها در صورتي که درباره اين سياست ها پرسشي داريد يا پيشنهادهايي براي تغييرات و بهبود آن ها داريد، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تيم آذر هاست در ميان بگذاريد.

Powered by WHMCompleteSolution